ewa dabrowska suplementy

SUPLEMENTY DIETY

CLINIC PRO DR EWA DĄBROWSKA®

Koncepcja żywienia według diety dr Ewy Dąbrowskiej® składa się z kilku etapów, niosących za sobą stałą zmianę stylu życia. Dzięki nim możemy uzyskać długotrwałe, korzystne wyniki zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu wielu chorób. Linia suplementów Diet Clinic Pro to efekt ponad trzydziestoletniego doświadczenia Dr Ewy Dąbrowskiej i wyselekcjonowania najlepszych i najważniejszych składników odżywczych, które powinniśmy suplementować.

SERIA SUPLEMENTÓW DR EWY DĄBROWSKIEJ

Seria suplementów marki Dr Ewy Dąbrowskiej to wysokiej jakości preparaty, uzupełniające najczęściej występujące niedobory w obecnej diecie. Suplementy te są szczególnie polecane osobom na dietach wegańskich i wegetariańskich, które z uwagi na wyłączenie produktów pochodzenia zwierzęcego są wyjątkowo narażone na niedobory witamin i minerałów. Specjalnie opracowane formuły spełniają kryteria suplementów diety odpowiednich podczas diety warzywno-owocowej i uzyskały rekomendację jej autorki, Dr Ewy Dąbrowskiej.

Rekomendacja Dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta warzywno-owocowa Dr Ewy Dąbrowskiej w fazie ścisłego postu wyłącza z jadłospisu wiele kategorii produktów. Osoby borykające się z niedoborami witamin i minerałów przed wkroczeniem na post, mogą odczuć pogłębienie deficytów substancji odżywczych w trakcie jego trwania. Seria suplementów Dr Ewy Dąbrowskiej spełnia kryteria produktów dozwolonych podczas postu – nie zawiera bowiem glutenu, laktozy ani olejów. Nasza witamina D3 + K2 rekomendowana na poście pozyskiwana jest z powierzchniowych alg morskich, dzięki czemu jest w 100% wegańska (w przeciwieństwie do popularnej, wegetariańskiej witaminy D3 z lanoliny). Nie zawiera także oleju – opracowana formuła witaminy D odznacza się wysoką wchłanialnością, bazując na wystarczającej ilości tłuszczu obecnego w warzywach..